O firmie

 

W pierwszym etapie naszego rozwoju zajmowaliśmy się koordynacją budowy osiedli.  Obecnie podstawowym zakresem naszej działalności są kompleksowe usługi ogólnobudowlane.  W latach 2008-2009 zrealizowaliśmy pierwszy etap kompleksowej budowy Osiedla Strzelino wykonany na zlecenie Inwestora zewnętrznego.

 

W roku 2009 przystąpiliśmy do samodzielnej realizacji Osiedla Sosnowego tj.przebudowy budynku w celu uzyskania 9 domów w zabudowie szeregowej wraz z infrastrukturą techniczną w miejscowości Dębnica Kaszubska. Projekt został ukończony w 2012 r.

 

Zrealizowaliśmy również budowy oświetlenia ulicznego i parkowego wraz z liniami kablowymi kilku osiedli na zlecenia inwestorów prywatnych.

Na przełomie ostatnich kilku lat zrealizowaliśmy także szereg inwestycji polegających na wykonaniu obiektów o konstrukcji stalowej, ogrodzeń (m.in. kortów tenisowych, obiektów przemysłowych), bram wjazdowych, balustrad, schodów stalowych i innych elementów tzw. kowalstwa artystycznego.

 

Obecnie przystąpiliśmy do realizacji projektu pod nazwą Osiedle LilaPark polegającego na budowie czterech domów w zabudowie bliźniaczej wraz z niezbędną infrastrukturą.

Nasz zespół składa się z doświadczonej kadry pracowniczej z wieloletnim stażem w branży budowlanej popartym odpowiednimi, na bieżąco podnoszonymi kwalifikacjami zawodowymi. Naszym celem jest dostarczenie Państwu kompleksowych rozwiązań w zakresie budownictwa spełniających Państwa wszelkie oczekiwania.

 

RADMAR to prężnie rozwijająca się firma budowlana. Oferujemy kompleksowe usługi budowlane oraz remontowe jak i kompleksowy obrót i przekształcanie nieruchomości, a także wykonujemy nadzory i kosztorysy budowlane, co oznacza że jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie prac, począwszy od zakupu działki, wstępnych projektów, po fachowe doradztwo w trakcie wykonywania zlecenia, odbiorów końcowych oraz zakupu wszelkich materiałów budowlanych po najkorzystniejszych cenach.

 

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Dalsze przeglądanie witryny oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej informacji czytaj tutaj.